Dekorasyon

​Bu Renklerle Yatak Odanı Canlandır

Yatak odası bir evin çekirdeğini oluşturur ve doğru renkle boyanması önemlidir. Hepimizi güne başlatan ve günün son anlarını bizimle paylaşan yatak odası kuşkusuz en mahrem yerlerin, bu yüzden dekorunuz ve kullandığınız renk kişiliğinizi belirler. Renklerin ruh halimize etkisi kanıtlanmış bir gerçek ve bilinç altına etkisini düşündüğümüzde sıkıcılıktan uzaklaşarak yatak odanızda harikalar oluşturabilirsiniz.

Eğer sizde yatak odanızdan sıkıldıysanız ilham verici gerçekle karşılaşmışsınız demektir. Unutmayın elinize aldığınız boya kutusu değişime açılan kapının potansiyeline sahiptir. İhtiyacınız olan sadece size uygun rengi seçmek. Bu nedenle biz de yatak odanızı boyayabileceğiniz canlı renklerin listesini hazırladık. Değişime hazır olun!

Yatak odan için egzotik renkler;

Benjamin Moore Flame

Bu rengin adını duymamış olabilirsiniz ama kolaylıkla ayırt edebileceğiniz bir renk. Bu renk turuncu ve kırmızı renklerin karışımına oldukça benzer. İlişkiniz ve gündelik mücadeleniz için ilham alabileceğiniz bu renk odanıza güçlü bir izlenim katacak. İsterseniz tavanınızı boyayarak deneyebilirsiniz.

Sherwin-Williams Shamrock

Bu karanlık renk yatak odanızdaki her şeyi vurgulamak için mükemmel bir yoldur. Siyahın bir varyasonu olan bu renk kömür tonuyla egzotik hisler uyandıracak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir