Perde Modelleri Perde Dekoru

Perde dekoru, perde modelleri, perde bir evin hem süsü hem pencerelerimizi dışarıdan görünümlere karşı içeriyi kimse görmesin diye kapalı tuttuğumuz bir gereç. Gündüz sadece tül ile kapalı tutatız maksat dışarı görünsün lakin dışardakiler yine içeri görmesin diyerek.

Perde modelleri hakkında makale paylaşımı yaparken sizlere perdelerin hangi yönde kullanımı daha sağlıklı bunlar hakkında bazı bilgi paylaşımı yapacağim. Perde modelleri sizlere görsel görüntü ile paylaşılmıştır, paylaşmış olduğumuz perdeler düz ve pileleli perdeler hakkında, gündüz kullanılan tül perdeler için herkezin bilmediği bazı gerçekler var, tül perdelerin içerisinde bulunan küçük delikler var bunu her kez görüyor ve bu deliklerde arı peteğı biçiminde veya farklı desenlerde olabilir bu deliklerde ters veya düz biçimde bulunur, bu delikleri içeriden dışarıya doğru olduğu zaman dışarısı net görünür ve dışarıdan içerisi gözükmek burada maksat filmli cam misali dışarı biz görelim ama içerisi görünmesin perde modellerinde sadece görüntü için seçim yapmayalım ve bu özelliğin olduğunu bilelim perdecimize söyleyelim sizde dikkatli baktığımız zaman bu özelliği göre bilirsiniz.
2018 Perde Modelleri katoloğuna baktığımız zaman Koltuk Takımları uyumlu perde fonlarının dikkat çektiğini görebiliriz perdelik kumaş seçimi açık renkler Koltuk Döşeme kumaşı ile perde fonundaki renklerin aynı şekilde olduğunu görebiliriz

Klasik perde modeli

Klasik Tarza Uygulanan bu perde modeli ise Büyük Salonlarınız için, Klasik Koltuk Takımlarınızın uyumu ile harika bir görünüm sağlayacağını düşündüğümüz modellerden bir tanesidir.

klasik-bordo-perde-modeli

Diğer modellerden farkı olan bu tasarım ise odanızda yine klasik bir Koltuk Takımı için daha uyumlu olacaktır, modern konsepte uyumu için renk seçimi ve model uyumuna dikkat etmelisiniz.

klasik yaldızlı perde modeli

Üstteki model yine aynı şekilde Varaklı mobilyalar ile uyuma sahip ağır bir model, daha fazla büyük ve şaşalı salonlar için uyumlu olan bu model ile salonunuzda bütün mobilyaların uyumunu yakalamanız çok kolay olacaktır.

Salon-perde-modeli

Modern salonlar için veya bahçe kapısı için sade olduğu kader çok şık bir perde modeli olar kullanabileceğiniz fikir.

ufak pencereler için alternatif

Ufak Mutfak Pencereleri için fikir olacak ve dekor amaçlı tasarlanmış bu modeli sizde uygulayabilirsiniz.

 

yatak-dası için model

Yatak odanıza Stor perde üzerine fon olarak kullanılan modelde ise sizlere  stor perde üzerine fon nasıl durur görsellik olarak onu açıklamak için paylaşılan bu modelimizi inceleyin ve size fikir vermesine yardımcı olacaktır.

sade beyaz model

Beyaz ve Sadelik hem Tül Perde olarak hem fon olarak kullanılan modeller için daha kalın tül seçimi yapılması gerekmektedir.

mavi-fonlu-perde

Mavi Fonlarda Perde Modelleri için size şimdilik sadece bir öner olarak göstermek istediğim bu model size daha fazla fikir vermez ise ilerleyen zamanlarda size daha farklı modellerde  mavi fonlu perde modelleri ekleyeceğimi bildirmek isterim, sizinde istediğiniz tarzlar veya renkler var ise sizlere seve seve bu konuda yardımcı olacağımı bilmenizi isterim. Bana ulaşmak için sadece yorum yapmanız yeterli olacaktır.