Dekorasyon, Köşe Takımları

2019 Köşe Takımı Modelleri

Köşe Takımı Renk Uyumu ve Köşe Koltuk Kombinileri 2019’da ev dekorasyonunun en önemli parçalarının başında gelir. Evimiz için bu kadar önemli olan bir parçanın renk açısından uyumu ve odanın dekorasyonuna zariflik katması da bu açıdan çok önemlidir. Koltuk takımlarında kullanılan uyumsuz renkler dekorasyonu kötü göstermekle beraber ortama da olumsuz bir hava katacaktır. Haliyle evinizdeki kötü tasarım ve renk uyumsuzluğu gelen misafirlerimizden çok bizi rahatsız edecek.

Teraslar için köşe uyumu

Teraslarımız için köşe uyumu yaparken illaki köşe koltuk uygulamamız gerekmiyor, hele’ki şöminemiz var ise tamda karşısına kurulup keyfini çıkarmak gerektiğini düşünelim ve istediğimiz tarzda köşe uygulayalım.

Köşe Takımların’da Renk uyumu
Evimizi dekor yapılırken odamızın ve dekorun temelini oluşturacak olan şey köşe takımıdır. Köşe Koltuk alırken model, işlevsellik, tasarım kadar renk uyumuna da dikkat edilmelidir. Hangi odanın dekorasyonu olursa olsun ister salon ister oturma odası koltuk takımında ilk dikkat edilmesi gereken şey renk uyumu olmalıdır. Çünkü her şey gözde başlar. Bir şey önce göze hitap eder. O yüzden görsel açıdan güzel olması fazlasıyla önemlidir.

Köşe Takımalrın’da Renk uymu

Kesinlikle küçük odaların Köşe Koltuk takımı seçiminde odanın genişletilebilmesi açısından renk uyumu çok daha önemlidir. Nasıl ki minik objelerle evimizi geniş gösterebiliyorsak kullandığımız renklerle de evimizi daha ferah ve geniş gösterebiliriz. Küçük alanlar da kullanılacak Köşe Koltuk takımlarında açık renkler tercih edilmeli. Özellikle Köşe Takımı renkleri hareketsiz, düz sade ve açık renklerden seçilmelidir. Çünkü dar bir oda da kullanılacak koyu renkli bir Köşe Koltuk Takımı hem odayı boğacaktır hem de alanı daha dar ve kasvetli gösterecektir. Fakat minimal objeler de koyu renk kullanmamız da bir sıkıntı olmaz. Aksine bu hatlar ortama canlılık katar.

Siyah beyaz Köşe Koltuk Modelleri ise en çok tercih edilen koltuk renkleri arasındadır. Yıllardır trend olma özelliğini kaybetmemiş olan bu iki renk doğru dekoratif malzemelerle kombinlendiğinde zaman odaya şıklık katar. Asaletin ve masumiyetin simgesi olan beyaz rengi her renk ile gönül rahatlığı ile uygulayın.

siyah beyaz köşe koltuk

siyah beyaz köşe koltuk modelleri

2019 mekanizmalı köşe

2019 köşe koltuk modelleri

mekanizmalı köşe koltuk 2019

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir