Oturma Odası

2019 Modern Oturma Odası Detayları…

Modern oturma odası tasarımları incelememizde konforlu oturma grupları, işlevsel mobilyalar, dekorasyonu tamamlayan modern perde modelleri, modern halı modelleri gibi vurguların olduğunu görüyoruz. 2018 oturma odası modelleri şıklığa ve konfora önem verirken, 2019 oturma odalarında modernlikle birlikte konfora da önem verilmiştir.

Canlı renk ve desenlerde oluşan modern oturma odaları dizaynlarının en önemli noktası nedir?

Burada dikkat edilecek en önemli nokta renk uyumudur. Mesela natürel renklerin hakim olduğu bir oturma grubuna sahipseniz yastıklarda halıya, perdelerden duvar aksesuarlarına kadar canlı ve parlak renklerden olmalıdır. Tabi canlı renkler derken abartıya kaçmadan, renk uyumunu bozmadan yapılan kombin demek istiyoruzJ

2019 oturma grubu modelleri konforla birlikte şıklığı da getirmektedir. Oturma odasına koltuk takımı seçerken konforlu modeller seçmeye özen gösterin. Malum günün yorgunluğunun atıldığı, bazen de dostlarla hoş sohbetlerin yapıldığı oturma odaları konforlu mobilyaları hak ediyor. Bunun için elinizden geldiği kadar çok modeli incelemenizi öneriyoruz. Her marka kendine özgü detay tasarımlar hazırlamaktadır. Size ve yaşam tarzınıza en uygun modeli ancak bu şekilde bulabilirsiniz.

2019 oturma odası koltuk takımı modelleri incelemesi yaptığımızda modern modern oturma odaları bir tık daha önde diyebiliriz. Modern oturma odası koltuk renkleri ise gri, siyah, beyaz, pudra, kahverengi, yeşil, mor renk tonlarından oluşmaktadır.

Modern oturma odası dekorasyonu yapılırken keskin renklerden uzak durmalısınız. Uzun vakitlerin geçirildiği oturma odalarında kullanılan keskin renkler hem sizin hem de misafirlerinizin gözünü yorabilir. Bu nedenle en az üç renkten oluşan renk geçişleri yapmalısınız.

Küçük oturma odasına sahipseniz beyaz duvar boyası ile pastel renklerde mobilya kullanarak oturma odanızı daha geniş ve ferah gösterebilirsiniz. Küçük oturma odalarında koltuk takımı yerine kanepe modelleri kullanabilirsiniz.

Büyük oturma odasına sahipseniz koltuk takımına eş olarak ekstra mobilyalar konumlandırabilirsiniz. Modern oturma odaları için kahverengi krem veya gri ve gri ile uyumlu renklerden oluşan koltuk takımları kullanabilirsiniz. Bu renkler ile modern oturma odası dekorasyonu yaparken konforu da yakalamış olursunuz.

2019 modern oturma odaları için oturma grubu modelleri seçerken koyu ahşap ile uyum yakalayan renk tonlarını seçmelisiniz. Mesela lacivert minderli koltuk takımı modelleri ile ahşap uyumu mükemmel olur. Burada birbirine yakın üç renk ile mükemmel bir uyum yakalamış olursunuz. Burada oturma odası sehpa seçimi yaparken ahşap ve cam detayı olan modeller seçebilirsiniz.

Modern oturma odası koltuk takımları kaliteli, sağlam, şık, konforlu ve işlevsel tasarımlardan oluşmaktadır. Öyle ki oturduğunuz yerden kalmadan telefonunuz, tabletinizi şarj edebilir, kitabınızı koltuk takımına konumlandırılan kitaplıktan alarak okuyabilirsiniz.

Modern Oturma Odası Tasarımları Ve Niş Kullanımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir