Mutfak

2019 Yataş Mutfak Masa Sandalye

Yataş mutfak masa sandalye modelleri mutfakların her zamankinden daha şık ve estetik gözükmesine yardımcı oluyor. İlk bakışta dikkatleri üzerine çeken çarpıcı modellere sahip olan marka, günün büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz mutfakları görsel anlamda oldukça büyüleyici kılıyor. Zengin sayıda modele sahip olan Yataş, kişilerin mutfak masası arayışına fazla çaba göstermeden doğrudan ulaşmasına yardımcı olacaktır. Klasik, modern, country tarzındaki modellerle birlikte her zamankinden daha gösterişli mekanlar elde edilebilir. Yeni sezonda da marka bu alanda ağırlığını hissettirecek gibi gözüküyor.

Yeni Sezon Mutfak Masa Sandalye Modelleri
Set olarak satışa sunulan Yataş mutfak masa sandalye modelleri böylelikle büyük bir uyumun oluşmasına yardımcı oluyor. Mutfağınızın yapısına bağlı olarak karşınıza bu alanda pek çok seçenek çıkacaktır. Kendi içlerinde işlevsel özelliklere sahip olan bu masalar, mutfağın biraz daha fonksiyonel olarak kullanılmasına yardımcı olacaktır. Yeni sezonda mutfak masası modelleri arasına İntro mutfak setini katan marka aynı zamanda diğer sevilen modelleriyle birlikte beğenileri toplayacak gibi gözüküyor. Tracy, riva, Oliva, Daisy, Swing, Novel gibi modeller burada kişileri beklemektedir. İsteğinize bağlı olarak oval veya kare olarak belirleyeceğiniz bu setler sayesinde mutfağınız görsel anlamında tamamlanmış olacaktır.

Sade ve şık bir tasarıma sahip olan bu modeller aynı zamanda açılır bir fonksiyona sahiptir. Bu nedenle kalabalık misafir gruplarında oldukça ideal olacak bir düzene sahiptir. Özel tasarım olarak üretilen bu modeller dayanıklı ahşaptan yapılmıştır. Diğer avantajı ise hanımları uğraştırmayacak düzeyde bir kullanılabilirliği bulunmasıdır. Yani kolay temizlenebilme özelliği bulunduğundan dolayı lekeleri masa yüzeyinden çıkarmak için uzun zaman harcamanıza gerek yoktur. MDF malzemesinden üretilen modeller bu şekilde uzun ömürlü olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler arasına giriş yapacaktır.

Yataş mutfak masa sandalye modelleri katlanabilir olduğu için, kullanmadığınız zamanlarda masayı küçülterek yer kazanmaya bakabilirsiniz. Özellikle küçük mutfağa veya oturma alanına sahip olanlar için kurtarıcı bir özellik halinde olacaktır. Ayrıca tüm masalara aynı şıklıkta uyum sağlayacak sandalyelerde setin daha şık gözükmesine yardımcı olmaktadır. Yataş ayrıca ekonomik fiyatlarla birlikte de bu alanda kişilerin tam anlamıyla beklentilerini karşılamaya devam ediyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir