Mobilya

2020 Mobilya Sezonu Koleksiyonu

Metal koltuk

2020 Yılına girerken illaki Mobilya alanınındaki, Mobilya koleksiyonları Merakla beklenmekte, yeni yıla damgasını vuran Metal Mobilyalar olduğunu söylememiz gerekmekte, Metal aksamlar ile verilen aksesuarlar özellikle gündemde olmakta 2020 yılında moda metal aksamlı mobilyalar olacak gibi görünmekte.

Metal Aksamlı Mobilyalar

Metal Bölümlerden oluşan mobilyalarda özellikle Ayak kısımlarında kullanılan Altın sarısı ve Nikel renklerin ağırlık gösterdiğini söyleye biliriz. Metal aksamlı mobilyalar özellikle 2020 yılı Mobilya Koleksiyonu açısından değerlendirme yaptığımız zaman karşımıza en sıklıkla çıkan mobilya gereçleri olmuştur.

Metalli Koltuk Takımı
Metalli Yemek Masası ve sandalye takımı

Görsel olarak paylaşmış olduğumuz ürünler gördüğünüz üzere gayet 2020 yılına girmeden sizde benimle aynı düşüncede iseniz şıklığını görüyorsunuzdur. yemek masası ve sandalyede kullanılan nikel mobilya aksamı şık ve parlaklığı ile göz zevkinize hitap etmekte, şunuda söylemekte fayda olacaktır ne kadar şık olursa olsun Metalin vermiş olduğu bir soğuk hava ortamda mevcut.

2020 Mobilya sezonunda bizleri bekleyen Mobilyalar konsept olarak sunulmakta.

Her ne olur ise olsun Mobilya denilince aklımıza uyum ve konsept olmaz ise olmazlarımızdan bir tanesi olarak hep hayatımızda yer almakta Mobilyanızı Halınıza, Halınızı perdenize, perdenizi koltuklarınıza derken tamamen bir uyum içinde olmalı felsefesi 2020 yılındaki koleksiyonlarda dahi bulunmakta, Metal aksamlı Koltuk Takımları kullanıyor iseniz size yine en uyumlu olanı Metal aksamlı Salon Takımları olacaktır bu uyum her zaman aynı şekilde devam etmektedir, alakasız ve uyum olmayan herhangi bir moda veya tasarım, dizayn, dekor vs. olmadığı sürece 2020 yılında yine aynı şekilde olması beklenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir