Bellona

Bellona Loren Koltuk Takımı

bellona-koltuk-takımı-mobilya

bellona-koltuk-modelleri

Loren Koltuk takımı modelimiz 3-3-B-B ve 3-2-B-B takım yapısı ile koleksiyonumuza dâhil edilmiştir. Tüketicilerimiz odalarının genişliğine göre üçlü veya ikili koltuk ünitesi tercih edebileceklerdir.

Modern çizgilerin zarif detaylar ile birlikte yorumlandığı yeni modelimizin üçlü ve ikili koltuk ünitelerin sırt minderlerinin orta kısmında yarma tasarım kullanılmıştır.

bellona-koltuk-modelleri mobilya-sepeti-bellona-koltuk-takımı

Loren koltuk takımı modelimiz şık görselliğinin yanı sıra üçlü ve ikili koltuk ünitelerinde bulunan Zero Wall makas sistemine sahip yatak fonksiyonu ile de tercih sebebi olacaktır.

Loren koltuk takımında konsept uyumunu destekleyen kol detayında uygulanan modern formda ki el kapitone dikiş uygulaması ve yüksek ayak kullanılarak şık bir görsellik sunulmuştur.

Loren üçlü koltuk ünitelerinde ana desen kumaş kırlent ve kombin kumaşa sahip ortopedi kırlenti de kullanılmıştır.

bellona-koltuk-takımı bellona-koltuk-takımı-mobilya

Loren koltuk takımı rahat ve ergonomik bir kullanım sunan modern yapıda berjer ile takımlaştırılmış olup, berjer oval hatlara sahip, dış arka kısmı deri döşeme olup, iç sırt kısmında kullanılan el kapitone uygulaması ile tasarımsal bütünlük sağlanmıştır.

Loren koltuk takımı ünitelerinin font kısmında 28 DNS soft sünger üzeri 24 DNS Soft sünger kullanılmış ve rahat bir oturum sağlanmıştır.

Mobilya Sepeti / Bellona Loren Koltuk Takımı

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.