Oturma Odası

Bellona Oturma Grubu 2019

Bellona Oturma Grubu 2019


Bellona oturma grubu modelleri, evlere yeni dokunuşlar ve benzersiz tasarımlar kazandırmaya devam ediyor. Özellikle konforu ve etkileyici tasarımları bir araya getiren modelleri ile adından bahsettiren Bellona, koltuk modelleri konusunda da en çok tercih edilenlerden biri olma iddiasını sürdürüyor. Geniş bir kitleye hitap edecek modelleri bünyesinde bulunduran marka birbirinden iddialı seçenekleri 2018-2019 yılında da sunmaya devam etmektedir.

Yeni Sezon Oturma Grubu Modelleri
Bugüne kadar yapmış olduğunuz mobilya seçimlerinden daha farklı ve gözde bir seçim yapmak isterseniz, Bellona 2019 oturma grubu modelleri konusunu inceleme altına alabilirsiniz. Yeni sezon koltuk modelleri konusunda yaratıcı tasarımlar sunan Bellona, estetik ve kaliteyi buluşturmaya devam ediyor. Dekorasyona konfor kazandırmayı amaç edinmiş marka aynı zamanda mobilyaların fonksiyonel özellikler taşımasına dikkat ediyor.

Mobilyaların çok büyük bir çoğunluğunda kişilerin beklentilerini tam olarak karşılayacak fonksiyonel özellikler yer alıyor. Yatağa dönüştürülebilir koltuk modelleri, fonksiyonel koltuk takımları, küçük odalar için özel olarak tasarlanan köşe takımları gibi onlarca seçenek Bellona’nın yeni sezon oturma grubu modelleri arasında sizleri bekleyen seçenekler arasında bulunuyor.

Bellona Koltuk Modelleri Özellikleri
Günün büyük bir bölümünün geçtiği oturma odalarının biraz daha işlevsel olarak tasarlanmasına özen gösteren marka, bu nedenle yeni sezon koltuk takımlarına farklı özellikler kazandırmış durumdadır. Bu bakımdan mobilyaların kullanımının biraz daha kolay bir şekilde olmasını sağlayacak kumaş kaplamaları tercih edilirken, bu kumaşların kolay temizlenebilir türden olması sağlanmıştır. Ayrıca Bellona koltuk modellerinde kullanılan kumaşlar leke tutmayan ve anti-bakteriyel özelliklere sahip kumaşlardır.

Bunun yanında gerçekleşmesi mümkün olan ve mobilyaların zarar görmesine neden olacak ateş gibi sorunlarında önüne geçilmiştir. Ateşe dayanıklı olan kumaş kaplamaları bu nedenle ansızın oluşan mobilyanın değerinin düşmesine neden olan insanlardan kaynaklı hatalarında önüne geçmiştir.

Her açıdan son derece kullanışlı ve güvenilir seçenekleri bünyesinde bulunduran Bellona, renk renk tasarımlarıyla yılın iddialı isimlerinden biri olacak gibi gözüküyor. Aileniz için uygun olacak ve uzun ömürlü olarak sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek bir mobilyada karar kılmak istiyorsanız Bellona koltuk takımları modellerini inceleme altına almanızı öneriyoruz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir