Dekorasyon

Beyaz Daha Beyaz!

Zor sevenler buraya! Beyazın cüretkar ve dramatik dünyasına hoş geldiniz. Yalın ruhuyla büyüleyen, tüm incelikleri ortaya çıkaran bu kusursuz rengi dekorasyonda kullanmak düşündüğünüz kadar kolay değil. Minimal ve yaratıcı bir ortam arzularken kendinizi sıkıcı bir yaşam alanında bulabilirsiniz. Kolları sıvamadan önce önerilerimize kulak verin ve detaylara dikkat edin. Mükemmel dengeyi bulacaksınız!

Ferah Köşe

Koltuklarınız için beyaz kumaş seçerek, ferahlığı merkeze alabilirsiniz. Beyaz döşeme kullanmanın en güzel tarafı, kırlent ve koltuk şalı gibi küçük dokunuşlarla hemen değişim yaratabilmek! Mavi ve yeşil tonlarıyla dingin, pastel pembelerle romantik, geometrik desenlerle modern görünüm mümkün. Bu arada beyazı en güzel gösteren dokunun keten olduğunu unutmayın. Ama leke tutar, çabuk kirlenir gibi kaygılarınız varsa önerimiz; sıkı dokulu kadife türünde kumaşlar ve kiler dolabında bol miktarda sirke – soda!

Tek Renk Çok Form

Beyaza özgün bir hava katmanın yollarından biri de farklı modelleri buluşturmak. Mesela yemek masasında, değişik yapılarda sandalye kullanabilirsiniz. Ya da koltuğunuzu, zıt karakterde bir berjerle kombinleyebilirsiniz. Bu alanda kuralları yıkmak ve takımı bozmak serbest!

Duvar ve Zemin Rengi

Küçük ve dar mekanlarda duvar ya da zemin, hatta ikisi birden beyaz olmalı. Uçsuz bucaksız alan derinliği ve bol ışık ortamın metrekaresini arttıracak. Alanınız yeterliyse duvarları beyaz, yeri koyu renk düşünebilirsiniz. Hatta natüralist ve bohem bir etki için önerimiz; duvarları kireçle kapatıp zemini rabıtalı ahşap yaptırmak…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir