Perde Modelleri

CAM BALKON PERDESİ NASIL OLMALI…?

Hayal ettiğiniz tüm perdelerin madde bulmuş halini sizler için üretiyoruz. Bu konular bir kenara bırakılacak olursa bu yazımızda bahsedeceğimiz cam balkon perdesine gelelim. Bu konuda sizlere birçok noktada tavsiyemiz bulunacak. Artık evlerde revaçta olan bir konu bu. Bütün herkes evini cam balkon yapmaya karar verdi hem kışın soğuk ıslak etkisinden korunmak için hem de bu balkonları kiler niyetine kullanmak için iyi bir tercih olabilir. Bu yüzden biz de sizlere cam balkon perdesi hakkında birkaç noktada fikir vereceğiz.

Cam balkonunuz bir kış balkonu mu? Eğer değilse ve sadece bir tül istiyorsanız bu noktada düz hiçbir deseni olmayan tülleri tercih edebilirsiniz. Bu tüller çok iyi bir seçim olacaktır. Çünkü bu tüller dışarıyı görmenizi ve dışarıdan gelen ışığı da kesmemenizi sağlar. Bu yüzden ev hanımlarına tavsiye verirken bu noktalara dikkat ediyoruz. Cam balkon için perde dikimi isteyen hanımlara fon perde tercihini kesinlikle yasaklıyoruz. Bunun nedenini de yukarıda belirttik. Dışarıdan gelen ışığı kesmek iyi bir fikir olmayacaktır. Çünkü balkonlar sizin dışarı ile bağlantınızı sağlayan mekânlardır.

Bu yüzden evinizin diğer bölgelerinde olduğu gibi çok fazla perde malzemesi kullanmanıza gerek yoktur. Sadece hafif bir tül işe yarayacaktır. Bunun yanı sıra isterseniz en güzel dekorasyonu oluşturmak için size çok tercih edilen bir perde türü olan dikey tül perdeyi de önerebiliriz. Dikey tül perde de çok fazla tercih edilen cam balkon için kullanılan perdeler arasındadır. Bu perdeleri tercih ederken istediğinizi tercih edebilirsiniz. Çok kalın ve kumaş perdeler olmamasına özen gösterin yeterlidir.

Kış balkonu için nasıl perde seçimi yapabilirim diye soruyorsanız onu da sizler için hemen cevaplayalım. Normal bir cam balkon için yukarıda size tül ve dikey tül perde tercihi yapabilirsiniz dedik. Bunlar kış balkonu için de geçerli hususlardır. Kış balkonunda oturup güzel güzel kahvenizi yudumlarken dışarıda olup biten her şeyi görmek istersiniz. Bu yüzden de tül bir perde ya da dikey parça tül perde çok iyi bir tercih olacaktır. Firmamızda bu perde modelleri çok iyi işçilik ile dikilir ve uzun seneler izsin kullanımınıza sunulur. Balkonlarda başka tercih edebileceğiniz perde modeli yoktur. Çünkü diğerleri çok fazla kirlenme sağlar ve temizlemede size büyük iş çıkartabilir. Bu yüzden hemen temizlenebilecek basit perdeler tercih etmek daha iyi olacaktır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir