Çocuk ve Bebek Odası

Çocuk Odası Dekorasyon Trendleri

Yumuşak Renkler, Beyaz ve Ahşap

2018 yılının en favori rengi açık mavi ve toz pembe hal böyle olunca bu trendi çocuk odalarına uygulamak hem pratik hem de kombinasyonu kolay bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. İskandinav tazının 2018 yılında çok moda olduğundan söz etmiştik. Bu stilde mobilyalar genellikle beyaz ipek mat boyalı yada ahşabın ham doğal haliyle karşımıza çıkarlar. Mobilyalar genellikle açık mavi, toz pembe, uçuk yeşil, sarı gibi renklerle bütünleştirilir.

Beyaz ve yumuşak renkler odaya temiz, sade bir kimlik kazandırır. Mobilyalarınızı beyaz tercih ederseniz bu stili alabileceğiniz pek çok çocuk mobilyası üreticisine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Odanıza renk vermesi için perde, yastık, halı, kırlent gibi tekstil ürünlerinde renge yönelmek işinizi kolaylaştıracaktır.

Temanız Olsun

Çocuk odaları konusunda stilinizi pekiştirecek en önemli hamle ‘’temanızın olması’’dır. İster Kızılderili ister müzisyen, ister maceracı, ister prenses… Bir konsept doğrultusunda hareket ederseniz güzel bir bütün oluşturabilirsiniz. Konsepti aksesuarlara taşıyın ve temayı vurgulayan bir mobilyanız, oyun çadırınız ya da duvar kağıdınız olsun. Önerilerimizin hepsini aynı oda da kullanmak yorucu ve boğucu olacaktır. Bu sebeple bir ana elemanınız bir de onu destekleyen dekoratif unsurlarınız olsun.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir