Dekorasyon

Çok Renk!

Mutfak denilince aklınıza ne geliyor? Güzel kokular, tatlı sürprizler, ocakta yeni keşifler değil mi? Evin ritmini de keyfini de mutfak belirliyor. Arkadaşlarla en neşeli buluşmaların da kendinizle baş başa kaldığınız detoks anlarının da öncesi hep mutfakta. Sık sık uğradığınız, bazen saatlerinizi geçirdiğiniz bu alanda renkli seçimler yapmak kesinlikle ufkunuzu açacak!

Zor, güzeldir!

Mobilya ve aksesuarları tek tip seçmek kolay. Peki ama farklı modellerle özgün bir ortam yaratmak? Sandalye-masada değişik ayaklar; sandalye karşısında bench; büyüklü küçüklü sırt minderleri; cam, porselen, bambu dekoratifler; döşemelerde desen üstüne desenler… İşte size, uyum kaygısından uzak, yaşam dolu bir mutfak!

Rahat olun

Kim demiş mutfağa koltuk olmaz diye? Alanınız varsa harika olur! Yemek masasının bir tarafına ya da tek başına cam önüne yerleştireceğiniz koltuk, daha sıcak ve konforlu bir ortamın formülü. Minder ve kırlentleri de unutmayın.

Tek renkten kaçının

Renk paletini genişletmek yaratıcılığı tetikler. Her sabah kahvaltı hazırladığımız, akşamları çayımızı demlediğimiz yerde neden monotonlaşalım? Uçsuz bucaksız maviler, en tatlı pembeler ve neşeli sarılar bizi bekler.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir