Dekorasyon, Faydalı Bilgiler, Oturma Odası

Enza Home Koltuk Takımı Modelleri

Enza Home bilindiği üzere Türkiye‘nin en büyük Mobilya firmalarından biri olma başarısına ulaşmış bulunmakta, Enzahome olarak kuruluşu yataş honding‘e ait olan firma özellikle Koltuk Takımları üretimi ile özel tasarımcıları yardımı ile her yıl gündeme ayak uydurmakta ve harika tasarımlar üretmekte, üretmiş olduğu ürünler karmaşık modeller üreten firmaların tam tersine sade ve bir o kadar şık modeller tasarlamaktadır, Enza Home Koltuk Takımları üretiminde kullanıcısı olan müşterilerine illaki takım alacaksın diye diretmenin yerine adet olarak, tek kanepe, tek berjer gibi parçalanmış ürünler sunabilmekte.

enza home nuvo koltuk takımı

Modern ve İşlevsel
Modern tasarımı ve geniş oturum alanı ile göz dolduran Nuvo koltuk takımı, konforu ve şıklığı bir araya getiriyor. Kolay yatak olabilme özelliği ile dar alanlarda çok yönlü kullanım avantajı sağlayan Nuvo koltuk takımı, farklı renk kombinasyonlarıyla dekorasyon seçeneklerini arttırıyor.

enza home ponte koltuk takımı

Tasarım ve İşlevsellik Bir Arada…
Sırt minderleri ve kol yanlarındaki çizgisel detayları, farklı tonlardaki kumaş ve kırlent alternatifleri ile tasarımını hareketlendiren Ponte Koltuk Takımı, 3’lü modülündeki Zero-Wall mekanizmasıyla pratik bir şekilde yatak olabilirken sandık özelliği sayesinde de ekstra bir depolama alanı sağlıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir