Dekorasyon

Evinize Renkli Tasarım Yapmanın Yolları

 

Ev tasarlarken en zorlanacağınız şey renkli tasarım yapmaktır. Bunun en büyük nedeni nereden başlayacağınızı bilmemek ve aklınıza aynı anda bir sürü şeyin gelmesidir. Seçeneklerinizi bilerek belli bir plan doğrultusunda hareket ederseniz evinizi renkli tasarım yapmak zor olmaktan çıkıp, eğlenceli bir hal alabilir.

Gelin birlikte evinizi renklendirmeniz için neler yapabileceğinizi inceleyelim.

Renk Düzeni Seçin

Baştan doğru bir renk düzeni seçmek dekorasyon seçeneklerini incelerken doğru bir yoldur. Eğer aklınızda bir renk düzeni yoksa satın almayı isteyeceğiniz bir eşya ve dekor üzerinden de renk düzenini belirleyebilirsiniz.

Renkli Sanat

Estetik olarak evinizi renklendirmenin yolu sanattır. Kişiliğinizi ortaya koyan renkli bir tablo seçerek evinizin boşluklarını kapatabilir ve evinizi özgünleştirebilirsiniz.

Renkli Koltuklar

Tarzınızı her zaman en iyi mobilyalar taşır. Renkli mobilyalar eğlencelidir ve evinize şıklık katarlar. Eğer evinizde nötr tonları da istiyorsanız, tercihinizi beyazdan yana da kullanabilirsiniz. Beyaz, renkli bir ev tasarımını güzel taşıyacaktır.

Desenler

Desenler evinizi renklendirmek için iyi bir yoldur. Desenler sadece evinize şıklık katmaz aynı zamanda kişiliğinizden izler de taşır. Desenli perdeler ve desenli duvar kağıtlarını evinizde kullanabilirsiniz.

Renkli Halılar

Odanızın ortasında renk ve boyut eklemek için halı her zaman iyi fikirdir. Cesur renkler ve desenler katarak tasarımınızı pop tarza da geçirebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir