Dekorasyon

EVİNİZİ BAHARA HAZIRLAYIN

Ev dekorasyonunda son yılların moda renklerinden olan mint yeşili sıkça kullanılmaya başladı. Yeşilin her tonunda olduğu gibi bu soft tonunda insana huzur veren bir etkisi var. Uygulandığı her yerde terapi etkisi yaratan mint yeşilinin ferahlık hissini siz de uyguladığınız anda hissedeceksiniz.
Özellikle yatak odalarına ve salona çok yakışan bu asil rengi evde nasıl kullanacağınızı bilemiyorsanız, sizin için hazırladığımız kombinler bir göz atın…

Salonlar için pek tercih edilmeyen bir renk olsa da, mint yeşilinin ferahlığını evin ana bölümünde hissetmek isteyebilirsiniz. Özellikle beyaz ile birlikte kombin yaptığınızda bu ferahlık hissini ikiye katlamış olacaksınız.

Yatak odaları, günün tüm yorgunluğunu üzerimizden attığımız mekânlar. Dolayısıyla yatak odası dekorasyonlarında soft ve sade renklere ağırlık vermek her zaman doğru tercih olacaktır.

Banyo dekorasyonunda genellikle beyaz tercih edilse de mint yeşilinin tazeleyici etkisinden faydalanmak gerekiyor. İster duvarda ister yer döşemelerinde veya sadece aksesuarlarda… Banyonuzun bir bölümünde mutlaka bu ferah rengi kullanmalısınız.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir