Mobilya

İstikbal Sürgülü Gardrop Modelleri

İstikbal Lucas Yatak Odası Takımı
“İstikbal Sürgülü Gardrop Modelleri arasında Lucas Yatak Odası Takımını örnek göstermek mümkün. Modelde kapılı gardorp ile birlikte alternatif olarak sürgülü dolapta satışa sunulmaktadır. 2019 mobilya renklerinden biri olan mavi ile mermer figürü birleştirilmiş ve sürgülü kapılar ayna ile desteklenerek genişlik kazandırılmıştır. 2018 Dekorasyon Renkleri Neler? başlıklı yazımızda sezonun dekorasyon renklerini tüm detayları ile birlikte bulabilirsiniz. Yatak odası gardrop arayışında olanlar bu rengi tercih edecekse İstikbal Yatak Odası olarak bu modeli seçebilir. ”

İstikbal Julyan Yatak Odası Takımı

“Yatak odası dekorasyonunda country tarzını düşünüyorsanız, kapitone uygulamalı başlığa ve göz alıcı çizgilere sahip olan istikbal julyan yatak odası takımının, 2018 sürgülü dolaplı modelini inceleyebilirsiniz. Yatak odasına ferahlık katan beyaz rengi ve yerden yüksek ayakları ile temizlik kolaylığı sağlayan yatak odası gardrop modeli, yeni sezonun en çok beğenilen modelleri arasındadır. Yatak odası gardrop modelinde estetiği, ferahlığı ve konforu arıyorsanız julyan yatak odası takımını düşünebilirsiniz”

İstikbal Santino Yatak Odası Takımı

“İstikbal sürgülü gardrop modelleri arasında yeni sezonun trendi olarak gösterilen santino yatak odası takımı, modern çizgileri ile büyülemektedir. Sürgülü gardrop modelinde meşe ve beyaz renk birlikte kullanılarak mükemmel bir kontrast uyumu yakalanmıştır.

Sürgülü ve kapaklı alternatifi bulunan istikbal yatak odası modelinde, ayna dolabın orta kısmına konumlandırılmış, kapılı modellerde yan kapaklarda beyazın üstüne meşe lambiri detayı ile görsellik üst seviyelere taşınarak sunulmuştur. Modern çizgilere sahip yatak odası takımı arayanlar meşenin sıcaklığı ile beyazın ferahlığının harmanlandığı julyan sürgülü yatak odası takımını düşünebilir”

İstikbal Palma Yatak Odası Takımı
İstikbal yatak odası takımları arasında marküteri etkiye sahip yüzeyi gibi farklı detaylara sahip olan istikbal palma yatak odası takımı incelemeye değer çizgi ve tasarımları ile sunulmuştur. 5-6 kapaklı ve sürgülü gardrop alternatifi olan modelde, 2019 trend mobilya rengi olan mavi ve meşe birlikte kullanılmıştır. Palma sürgülü gardrop modeli mavi folyo detayı, sade altın sarısı kulp ve ayak yapısındaki zarif detayı ile desteklenerek oldukça tarz bir görünüm kazandırılmıştır.

İstikbal Krea Yatak Odası Takımı

İstikbal sürgülü gardrop modelleri arasında piyasaya sürülen en yeni ürünlerden biri olan krea yatak odası takımı renk uyumu ve modern tasarımı ile dikkatleri çekmektedir. Bu modelde istikbal mobilyanın diğer yatak odası takımlarında olduğu gibi sürgülü ve kapılı olarak tasarlanmıştır.

Sürgülü gardrop modelinde ön yüzünün yarısı ayna ile detaylandırılmış, diğer yarısında ise meşe ile birlikte yeni sezonun trend mobilya renklerinden 3 ayrı renk birlikte kullanılmıştır. Bu renkler takımın diğer parçalarında da eşit olarak kullanılarak hayranlık uyandıran bir konseptle beğeniye sunulmuştur.

Modern, şık, konforlu ve estetik çizgilere sahip yatak odası takımı arayanlar istikbal yatak odası modelleri arasından krea yatak odası takımını seçebilirler.

İstikbal Scarlet Yatak Odası Takımı
İstikbalin yeni sezon sürgülü yatak odası takımı ürünlerinden olan scarlet yatak odası takımı renk konfigürasyonunda cappuccino ve krem birlikte kullanılmış, mermer desen uygulama detayı ile ise modern bir görünüm kazandırılmıştır. Bakır tonundaki ayaklar 2019 sürgülü dolap modelleri arasında şıklığı ile dikkatleri çekmektedir.

İstikbal sürgülü kapılı gardırop modeli ise özellikle dar alanlarda mükemmel sonuçlar vermektedir.

Rosalina yatak odası takımının görsel açıdan en göze çarpan özelliklerinden biri de kulpların üzerindeki püsküller, altın renk detay uygulamaları, kapak çerçeveleri ve lükens ayak detayıdır.

Özel tasarım kapitoneli yatak başlığı ve üniteye uyumu ile göz dolduran tuvalet aynası üründeki bütünlüğü üst seviyelere çıkarmaktadır.

Detaylar sadece görsel açıdan değil tabi ki, fonksiyonellik alanında da aynı kategorideki birçok farklı markanın ürününden fazla özelliğe sahiptir. Bunlar, tuvalet masası çekmecesine konumlandırılan flok uygulamalı aksesuar depolama alanı, sürgülü dolap içi depolama alanları, yatak baza altı depolama alanlarıdır. Böylece ünitenin en küçük parçasından en büyük parçasına kadar fonksiyonellik ve kullanışlı depolama alanları kazandırılmıştır.

İstikbal Liva Yatak Odası Takımı
Renk konfigürasyonunda ceviz renk ve tonlarının kullanıldığı mükemmel bir üründür. Sürgülü kapağa sahip gardırobunun birinci kapağında ayna ikinci, kapağında ise ahşap kapakta siyah mermer uygulama detaylarına yer verilmiştir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir