ofis mobilyaları

Köşeler için 5 Home Ofis Dekorasyonu Çözümleri

Evinizin duvar köşelerinden ve boşluklarından home ofis dekorasyonu için en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi öğrenin. Bununla birlikte kullanmak istediğiniz alan büyük ya da küçük olsun önemli değil.

İster sanat ve zanaattan çalışma odası kullanın ister bilgisayar işleri veya ev ödevlerinizi yapın evinizde küçük alanları ve köşeleri değerlendireceğiniz home ofis alanları ve duvar depolama alanını kullanmanın en iyi yollarını paylaşıyoruz…

Köşeler için 5 Home Ofis Dekorasyonu Çözümleri


Organize home ofis

En sevdiğiniz temayı ev ofisinizin duvarına koyun ve duvar kağıdını yapıştırın. Ya da, hoş güzel benzer bir tasarımda bir duvar kaplaması araştırın. Bu yoğun desenin önünde basit, zarif mobilyalara ihtiyacınız olacak. Taş boyalı bir masa ve virajlı bir metal koltuk seçin. Parıldayan cilalı geleneksel parke zemin, odaya sıcak bir ses getiriyor.

Zarif pencere masası

Çalışırken bahçe manzarasının keyfini çıkarabilmeniz için masaları pencerelerin önünde ayarlayın. Göz alıcı bir fuşya metal sandalye ile zarif bir küçük masayı kurarak stilleri karıştırın. Rahat bir yastık eklemek onu daha da çekici kılıyor. Huzurlu bir home ofis ortamı için, beyaz duvar panelleri ve ahşapla süsleyin, ardından arkadaşlarınızın ve ailenizin sevdiği fotoğraflarla dekoru noktalayın.

Dikiş köşesi

Bir sonraki dikiş veya zanaat projenizde çalışabileceğiniz bir köşe bulun. Bir oyukta göze batmayan destekler üzerine yerleştirilmiş raflar, kumaşları depolamak için temiz bir yoldur. Tuhafiye masa üstünde mini çekmeceler içine sıkışmış olabilir. Bir sonraki projenize ait örnekleri ve fikirleri vurgulamak için home ofise bir notebook eklediğiniz den emin olun .

Vintage masası

Soluk sarı tonlarında dekore edilmiş bu home ofis köşesi, boyama becerilerinizi geliştirmek veya çalışmak için uyumlu bir alan. Vintage metal masa ve sandalye kenarlarda biraz kaba ama bu sadece cazibeye katkıda bulunuyor. Yumuşaklık eklemek için, çiçek açan saksılarla ve dokulu halıya sahip döşeme tahtalarıyla tam boy perdeler asın.

Doğa temalı home ofis

Sadece çalışabileceğiniz en küçük alan olduğunda, mobilyalarınızı eşleşecek bir ölçekte seçin. Pastel pembe bu masa, küçük ama pratik. Güzel bir duvar kağıdı, duvar tabloları ve kelebekler tarafından birleştirilen tema birlikte harika görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir