Bellona

Leos Köşe Takımı 2021

Köşe takımları koleksiyonumuzun yeni üyesi  Leos Köşe takımı modelimiz spor hatları ve modern kimliği ile ürün grubumuza zenginlik katacaktır.

Leos Köşe Takımı modelimiz “V köşe” ve “L Köşe” olmak üzere iki formatta tasarlanarak serimize dahil edilmiş ve farklı kullanım alanlarına alternatif olarak sunulmuştur. Ayrıca yeni ürünümüzde odanın yapısına göre kullanıcılarına tercih imkanı veren sağ ve sol köşe alternatifleri de sunulmuştur.

Yeni köşe modelimiz sade çizgisi ve spor hatları ile öne çıkmakta olup, modern köşe takımı arayan tüketicilerimizin kısa sürede beğenisini kazanacaktır.

Leos Köşe takımı modelimizde sırt ve kol kısımlarında spor dikiş uygulaması yapılmış olup, kol yanı ve ortopedi kırlentinde kullanılan düğme detayları ile ürünün spor havası desteklenmiştir.

Leos köşe modelimizde antrasit ve ceviz olmak üzere iki ayak rengi alternatif olarak sunulmuştur. Ceviz renkli ayak yapısına uyumlu olarak ürünün bazasında ve detaylarında taba renkli nubuk kumaş kullanılırken antrasit ayaklı alternatifimizde ise gri renkli nubuk kumaş kullanılarak oldukça şık bir görsellik elde edilmiştir.

V köşe ve L köşe olmak üzere iki alternatifi olan Leosköşe modelimiz fontun öne gelmesi ile çalışan yatak fonksiyonuna sahiptir.

Yeni köşe modelimiz için tasarlanan berjer ünitesi de takım yapısı ile uyumlu tarzda spor çizgilere sahiptir. Berjer ünitesinde köşe ünitesinin bazası ve detaylarında kullanılan nubuk tarzda kumaş uygulanmış ve şık bir bütünlük oluşturulmuştur.

Rahat ve keyifli bir oturum konforu sunan ürünümüzün font kısmında 32 dns Soft sünger kullanılmıştır.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.