Faydalı Bilgiler

Mobilya Sepeti ile işin sırlarını keşfedin

Mobilya sepeti ile sizde işin sırrına ermeniz için sizlere kolaylıklar sunmaktayız.
Geleceğin antikaları yaşam alanlarında! Heykelsi formlar, parlak yüzeyler, şık, vurgulu, fark yaratan tasarımlar modern evlere sızıyor. ‘Lüks’ artık sadece sofistike yaşamın vazgeçilmezi değil yeni karakteriyle şehirli, modern evlerin de tercihi. Nasıl mı? Fazlalıklardan arınmış, ulaşılabilir, uyumlu stili ve yenilikçi duruşuyla! Dekorasyonda cesur senaryolar nasıl yaratılır merak ediyorsan cevabını bulacaksın

Zengin Görsellik ile zenginlik.

Yeni Lüks Koleksiyonu’ndaki tüm stil kuralları denge üzerine kurulu! Işıltılı, iddialı ve cüretkar birkaç dokunuş, sade ayrıntılar ve doygun renklerle dengeleniyor. Hayal edelim; kapitoneli döşemesiyle dikkat çeken bir koltuk, düz kollar ve konik ahşap ayaklarla tamamlanıyor. Geleneksel, gri köşe koltuk, pirinç ayaklı bir sehpa, heykelsi lambader ve mermer aksesuarlarla kimlik değiştiriyor. Yemek odasında ahşabın ağır, sıcak tonları gold detaylarla ışıltılı, metal ayaklarla güçlü ve iddialı; yatak odasında gardıroplar cam kapaklar ve ışık sistemleriyle göz alıyor.

klasik koltuk

Aslında Bütün Renkler Şifrelidir.

Yeni Lüks Koleksiyonu’nun ilham kaynağı değerli taşlar! Her biri mücevher gibi paçalar için zümrüt yeşili, safir mavisi, altın sarısı gibi tonlar öne çıkıyor. Renk paletinin süslü tonları; nar çiçeği ve tarçın, ihtişamlı mor, parlak kırmızı. Tamamlayıcı tonlar, siyah, antrasit ve taş renkler.

ikili koltuk modelleri

Genel anlamda işin sırrı detaylarda gizlidir.

Bir koltuğun tarzını değiştirmenin en kolay yolu kumaşlar… Düz hatlı, konforlu koltuklar; kadife, şönil, nubuk gibi güçlü dokularla bambaşka bir havaya bürünüyor. Aynı şekilde, ahşap grubundan tasarımlar da altın sarısı detaylarla zenginleşiyor. Kısacası Yeni Lüks Koleksiyonu’nu iddialı yapan en önemli stil kodu; doğal, değerli ve uzun ömürlü malzemeler. Koyu renk doğal ahşap, ceviz kaplama, mermer, pirinç, altın sarısı metal, deri görünümlü nubuk ve kadife seviyorsan, Yeni Lüks tam senin kalemin demektir!

koltuk takımları

Desende Gizli olay ayrıcalıkları görmek

Doğayı çağrıştıran desenler, iri yapraklar, çiçekler, kuş motifleri; dekoratif objelerde, tablolarda ve duvar kağıtlarında karşımıza çıkıyor. Dekorasyonu canlandıran ve göz kamaştırıcı bir etki yaratan bu desenler, yüksek enerjileri ve maksimalist tavırlarıyla Yeni Lüks’ün olmazsa olmazı!

Sanatçının en büyük eseri

Her biri kendi başına iddialı ve gösterişli parçalar, tamamlayıcı olmaktan öte Yeni Lüks’ün mihenk taşları. Heykeller, büyük mermer dekoratifler, büstler, zarif gold objeler, püsküller ve payetlerle süslü kırlentler, sanat eseri gibi aydınlatmalar olmadan Yeni Lüks asla düşünülemez!

 

Konu Vivense’den alıntıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir