Mutfak

SAKLAMA BÖLMELERİNİ BOŞA HARCAMAYIN

Yeni trendler ve mutfak aksesuarları üreten firmaların çok ciddi rekabet içinde olması nedeni ile neredeyse mutfaktaki her boşluk kapatılabilmektedir.

Size tavsiye vereceğimiz en önemli noktalar köşe dönüşler ve buzdolabı yeridir.

  1. Köşe dönüşler için fasulye biçiminde telli mekanizmalar kullanılabilmekte ve uzanamayacağınız bölgeyi kendinize doğru çekerek rahatlıkla kullanabilmektesiniz.
  2. Buzdolapları için hazırlanan boşlukların üzerine dolap mekanizmaları yaptırabilirsiniz. ortalama bir buz dolabı 180-185 cm civarlarında gelmektedir. Bu dolapların üzerine yaptıracağız ek dolaplar ile çok sık kullanmadığınız ama mutfakta yanınızda olmasını istediğiniz mutfak gereçlerini istifleyebilirsiniz.
  3. Küçük eşyalar küçük bölmelere: Mutfak sadece eşit boylarda kapaklardan ve bölmelerden bir araya gelen bir mobilya parçası değildir. Sadece 1 karış eninde yavaşlatma mekanizmalı ve dokunduğunuzda açılacak bölmeler sizin hem dağınıklığınızı önleyecek hemde baharat, makarna, reçel, pirinç, şehriye gibi küçük kalıplara sığabilecek ürünlerinizi rahatlıkle istifleyebilecektir.

Ek olarak tezgahlarınızı boş bırakmayabilirsiniz. Tezgah askıları sayesinde birçok eşyanızı duvarlara istifleyebilir ve yemek yapışınızı çok daha hızlandırabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir