Dekorasyon, Oturma Odası

Sarı ve Siyah Klasik Koltuk Tasımları

Klasik Koltuk Modellerin’de Sarı renkler çok fazla kullanılmamakta lakin Tasım olayı harikalık ötesi olunca klasik modellerde dahi çok zarif kalmış.

Klasik Koltuk Takımları herkezin bildiği üzere sadelik ve Klasik tarzında kumaş ile üretilmiştir ve renk uyumu aslında seçim yapılırken Klasik tarz’da Klasiklik kumaşlar diye adlandırılan Saten veya Kadife kumaşlar ağırlıkta kullanılmaktadır.

  • Saten kumaşlar bildiğiniz üzere parlak naylon oranı yüksek iplikler ile dokunmaktadır.
  • Kadife kumaş saten kumaşın tam aksine Naylon Yani polyester oranı daha az olan kumaşlardır, ve hatta bazı kadife kumaşlar (günümüzdeki kullanılan) en aza indirilen polyester malzemeden üretilmektedir

Sizlere görsel olarak’ta paylaşmış olduğumuz modelde ise Satensi keten kumaşlar kullanılmıştır. Günümüz şartlarında Poyyesterin tek katılmadığı kumaş tarzlarından olarak görülen diyebiliriz “Keten” Kumaşlardır.

Sarı siyah berjer

Sarı siyah berjer ve puf Klasik Koltuk  Takımları

Klasik koltuk takımları arasında en az ahşap’ın kullanıldığı bu modeller  Sarı, Siyah, beyaz ve gümüş tonlarında kullanılan nadir bulunan modellerden tasarlanmıştır. ülkemizde bu modeli Özel sipariş haricinde seri üretimi bulunmamaktadır. Eğer sizde bu tarz model bir Koltuk Takımı yaptırmayı düşünüyorsanız eğer Özel sipariş usulü çalışan yerler ile iletişme geçmelisiniz veya bu yazının alt kısmına yorum bırakarak bu model tarzında çalışın kişilere ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir