Çocuk ve Bebek Odası

Siyah Duvarlı Çocuk Odaları

Siyahın renkli ve neşeli olmaması çocukların mekanları için olmadığını ve odayı karamsar gösterecebileceğinden siyah bir duvar yapmanın kötü olduğunu söyleyebilirsiniz . Oysaki siyah duvarlı çocuk odaları çok şık ve stil sahibi. Ve zamansız siyah rengin uzun zaman önce çocukların alanlarına girdiğini görenler şaşırarak giderek daha fazla ebeveyn ve tasarımcı çocuk odasına bu rengi ekliyor. Bir siyah duvar etkili bir vurgu verdiği için popülerdir, İskandinav modern ve minimalist ve bazı diğer stiller de kullanılır. Ama çocuk odalarında genellikle eklektik ve farklı şekillerde aşağıdaki gibi duvarlar dahil edebilir ve onunla oynayabilirsiniz. Bazı fikirler görmek ister misin? Başlayalım.

Siyah Duvarlı Çocuk Odaları


Kısmen Boyalı Siyah Duvarlar
Odanın bütününde kullanılan siyah duvarın bir çocuk alanı için fazla olduğunu düşünüyorsanız, onu ele almanın bir yolu vardır: kısmen siyah bir duvar yapın. Yarı boyalı olabilir veya dağlar veya fırça darbeleri gibi temalar kullanılabilir. Örneğin macera dolu ilham odası gibi harika desenlere sahip olabilir. Böyle bir duvar çocuğun odasında cesur bir kontrast oluşturacak ve öne çıkacak.

Kara Tahtalı Duvarlar
Bu tür kara tahtalı duvarlar, mutfaktan home ofislerine kadar günümüzde pek çok alan için inanılmaz derecede popülerdir ve bana sorarsanız, bir çocuk odası için bir yazı tahtası duvarının olması şarttır . Çocuklar çizim ve boyamaya bayılır ve bildiğim birçok çocuk bunu duvarlarda yapıyor. Çocuğunuzun pahalı duvar kağıdını veya sadece şık duvarları boyamasını istemiyorsanız, odasında ya da oyun alanında bir karikatür kara tahtalı duvar hazırlayın – evinizde çocuklarınıza yaratıcılıklarına teşvik edin!

Siyah Vurgulu Duvarlar
Siyah vurgulu duvarlar, zamanla çocuk odalarında daha sık görülür. Hem kızlar hem erkekler için, modern mekanlar için, macera ve seyahat esintili odalarda, uzay ve gökyüzü temalı mekanlar için uygundurlar. Bunlar, saf siyah duvarlar veya oda tezgahıyla uyuşan desenler, baskılar bulunan duvarlar olabilir. Siyah bir duvarın çok kasvetli olduğunu düşünüyorsanız, siyah rengi her zaman renkli süslemeler ve aksesuarlar, çelenkler ve ışıklarla canlandırabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir