Köşe Takımları

Spor Dikişli Köşe Takımları

Köşe Takımı alırken özellikle spor tarzda “Köşe Takımı” aramakta olan takipçilerimize biz dünya genelinden yapılan aramalar ile ortaya çıkan sonuçta hazırlamış olduğumuz bu ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

spor-dikişli köşe takımı

Spor Tarzın modelleri, modern ve klasik tarzda bulunan köşe takımların’dan çok daha fazla model seçeneği barındırmaktadır. Kaba dikişlere sahip olan modeller için özellikle alakasız zıt görünüm veren dikişler sayesinden harika bir görünüm ile sizde salonlarınızı hem daha rahat hem daha kullanışlı bir hale getirmeniz sizin elinizde olacak ve Kalın biğe dikişlere gelince koltuk veya köşe takımınızı olduğundan çok daha fazlasını yaşatacak olan yine o model olacaktır.

siyah spor köşe takımı

Görselde görünen Şık bir Köşe Koltuk Modelinin sadece dinlenme kısmı ve renklerin zıtlıkla uyumunu göreceksiniz. Siyah Tam siyah Değil Füme Tarzında Beyaz ise tam beyaz değil tam bir  Spor Dikişli Köşe Takımı Spor Takımlarda özellikle dikkat edilen en önemli hususlardan olan Spor Kumaş seçimi ve Spor Kumaş seçiminde ise tercih edilen en çok sıklıkla Keten tarzı kumaşlar dır. Keten Tarzı kullanılan kumaşlar için ise Leke tutma olayı biraz sıkıntılı bir durum ile karşı karşıya gelmektedir. Yinede her zaman olduğu gibi seçim ve karar sizde kullanım açısından dikkat ve özen gösterildiği taktirde size her hangi bir sıkıntısıda olamayacak ve ben biliyorum ki hiç leke tutmadan yıllardır kullanan müşterilerimiz var.

kabartmalı köşe takımı

Spor Köşe Takımları seçim yapmanız açısında sizlere vereceği seçenekler ise ne desem bilmiyorum, çok fazla seçenek olduğu için size rahatlıkla seçim yapma imkanı sunacak’mı desem yoksa ne kadar çok model seçeneği var sizin kafanız bir o kadar çok karışacak’mı desem.
Kabartmalı model  seçenekleri arasında ise kulanım açısından çok rahat bir model seçimidir, görsellik açısından çize çok fazla seçenek sunmaktadır. rahat kullanımın size sunacağı konfor sadece rahatlık ve yumuşak dokusu ile verdiği huzuru yaşamanız gerekmektedir.

Siyah Spor Köşe Takımı bir önceki görselde sizlere sadece dinlenme kısmından bahsetmiştim ve şimdi ise tam takım olarak  köşe takımı görselini sunuyoruz. Salonlarında koyu renkleri sevenler için güzel bir renk seçimi olacaktır, dekorasyona uyumlu koyu renkler ile sizlere hazırlanan bu örnek görsellerden sizlerde faydalanarak istediğiniz tarz modelleri kendinize ait olarak dekore edebilirsiniz ve evinin mimarı siz olun.

Spor Köşe Takımı

Spor krem köşe takımı

Spor minotti köşe takımı

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir