Bellona

Bellona Oturma grupları 2021

bellona

Bellona 2021 yılına özel, göz dolduran  yeni tasarımlar ile müşterilerinin karşısına çıktı. Modern Tarzda Koltuk Modelleri. Yeni çizgiler ve yeni desenler ile müşterileri ile buluştu.

bellona

bellona koltuk takımı

Bellona Koltuk Modelleri. kullanıcıları özellikle Beklentileri çok fazla yılların vermiş olduğu marka güvencesi ile gerek fiyat olarak. gerekse kalite olarak beklentileri çok fazla. Rahat bir Koltuk Takımı için ise kullanılan malzemeleri özenle seçmesi gerekir. Özenle seçilen malzemeler ile rahatlık ve konfor verilmesi gerekmekte. Rahatlık ve konforu sunduğunuz zaman ayriyeten ise göze çekici gelmesi gerek.  Velda Oturma Grubu Modelini örnek olarak inceleyecek olur isek özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır.

Velda Oturma Grubu Özellikleri

Velda Oturma Grubu modelimiz 3-3-1-1 ve 3-2-1 takım yapısı ile serimize kazandırılmıştır. Tüketicilerimiz kullanım alanının genişliğine göre üçlü veya ikili kanepe ünitesi alabilecektir.

Velda oturma grubu modelimiz sade çizgisi, modern yapısı ve spor detayları ile öne çıkmaktadır.

Yeni modelimizin font ve sırt kısmında makrome dikiş uygulamasına yer verilmiş olup, sırt kısmında ayrıca düğme kullanılarak spor bir görünüm kazandırılmıştır.

Velda modelimizin kol kısmında bant şeklinde kaz ayağı deseni uygulanmış olup, ürün görseli hareketlendirilmiştir.

Ürünümüzde kaz ayağı ve düz kombinili kumaşların bir arada kullanıldığı kol kırlentleri ürünün modern yapısını öne çıkarmıştır.

Üründe antrasit ve ceviz olmak üzere iki ayak rengi alternatifi sunulmuştur. Modern yapıdaki yüksek ayaklar ürüne estetik bir duruş kazandırırken aynı zamanda rahat temizlik imkanı da sunmaktadır.

Velda üçlü ve ikili kanepe ünitelerinde makaslı mekanizma ile çalışan yatak fonksiyonu işlevsel bir kullanım sunmaktadır.

Ölçülerine bakacak olur isek.

3 Lü Kanapeme

Genişlik: (X)216.00cm
Derinlik: (Y)88.00cm
Yükseklik: (Z)83.00cm

Tekli Berjer

Genişlik: (X)80.00cm
Derinlik: (Y)86.00cm
Yükseklik: (Z)87.00cm

Bellona Oturma Grupları ve bütün modellerinde özel arge çalışmaları ile hesaplanmıştır. Arge çalışmaları yapılmadan önce özel tasarımcılarımız ve mimarlarımız kontrolünde arge’ye sunulmuştur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.