Bellona

Hera Koltuk Takımı

Hera yemek odası takımına konsept olarak çalışılan Hera Koltuk takımı modelimiz 3-3-B-B takım yapısı ile serimize alınmıştır.
Premium ürün serisine özel çalışılan yeni modelimiz avangarde çizgileri ve şık detayları ile göz dolduracak ve kullanıcılarının beğenisini kazanacaktır.
Hera koltuk takımı ürünümüzde sırt kısmında ve kolda el kapitonesi ve düğme çektirme uygulaması yapılarak zengin bir görsellik kazandırılmıştır.

Eğimli formda tasarlanan üçlü koltuk sırtında, kol önlerinde ve alt baza da ahşap klapa uygulaması yapılarak ürünün klasik tarzı öne çıkarılmıştır.
Ürünümüzde yemek odası ile konsept bütünlüğünü destekleyen lükens formda ahşap ayaklar kullanılmıştır
Hera koltuk takımı ünitelerinde taç, baza, ayak ve klapa gibi ahşap kısımlarda derz üzerine altın sarısı boya uygulaması yapılmış olup, ürünün avangarde tarzı öne çıkarılmıştır.
Üçlü koltuk ünitelerinde ürün tarzına uygun olarak ana desenli, kombin ve yollu desenli kırlentler birllikte kullanılmış olup, püskül kullanımına da yer verilmiştir.
Hera koltuk takımı başarılı tasarım çizgisinin yanısıra font kısmında kullanılan 32 DNS soft sünger ile oldukça konforlu bir oturuma sahiptir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.