Faydalı Bilgiler

Mutfağını Baştan Yarat

Retro Karolarla Masaları Baştan Yaratmak

Retro karoların kullanım alanı oldukça geniş olduğu gibi, pek çok eşyayı da baştan yaratabilme etkisi vardır. Eski bir yemek masasına eklenebilecek retro karolar, yemeklerde nostaljik etkiyi herkese yansıtabilecektir. Seçebileceğin rustik örtüler ve antika yemek setleriyle beraber oldukça güzel akşam yemeklerine ev sahipliği yapabilirsin.

Mutfak Duvarında Retro Karo Etkisi

Retro karoları en çok kullanacağın yerlerden biri de mutfak duvarların olacaktır. Düz renklerde, klasik fayanslardan sıkıldıysan bu retro karolar çeşitli renk ve simetrik desenleriyle mutfağına farklı bir hava katacaktır. Duvarlara monte edeceğin raflar sayesinde de pek çok mutfak eşyası göz önünde olacaktır. Çeşitli renklerdeki elektrikli eşyalarınla duvarların uyumu da mutfağının tasarımının öne çıkmasını sağlayacaktır.

Retro Mutfak Dizaynı

Retro havayı mutfağında yansıtmak için vintage mutfak aletlerinden, rustik sandalyelerden ve eski kumaş örtülerden yararlanabilirsin. Nostaljik dokunuşlar yaparken aynı zamanda da yeniyle eskiyi uyum içinde yansıtmalısın. Dizaynını yaparken retro karolar kullanmak bu nostaljik tasarıma katkı sağlayacaktır. Retro karolar pek çok eşyayı baştan yaratabileceği gibi temizlik konusunda da seni hiç yormayacaktır.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.